Adwokaci, Opinie, Porady prawne, Wrocław

Pełna wersja: Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podpowiedzcie nie wiem co robić pozew jest złożony z mojej inicjatywy bez orzekania o winie opieka naprzemienna nad dziecmi (10 lat , 4 i 3) z miejscem zamieszkania u ojca bo w czasie składania nie miałam mieszkania ..... teraz wynajmuje mieszkanie z nowym partnerem i chce walczyć o to żeby dzieci były ze mną tym bardziej ze bardzo lubią mojego nowego partnera mówią ze nie chcą do taty tylko do mnie i do wujka .... jak najmłodsza córka śpi u mną i po 3 dnich ojciec po nią przyjechał płakała histerycznie wczepiona we mnie bo ona chce być z mama chce spać z mama a on ją siła wyrywa mi z rąk..... co mam robić fakt u ojca mają 2 pokoje ja wynajmuje kawalerkę mąż dużo zarabia ja mało .... jak mogę zwiększyć swoją szansę na to żeby dzieci były u mnie jak sąd na to będzie patrzył jakie mam szanse
Przede wszystkim większe mieszkanie żeby warunki do wychowywania dzieci. To że on więcej zarabia dla mnie nie ma znaczenia. Pieniądze to nie wszystko.
Nie rozumiem autorki postu, chce opieki naprzemiennej a walczy o miejsce pobytu dzieci.. Ustalicie 2 centra życiowe dzieci i matki i ojca rozdzielając przykład : 1 tydzień w miejscu zamieszkania ojca i 2 tydzień w miejscu zamieszkania matki. To proste.
Przekierowanie